93,3 MHz ja 97,3 MHz
Itäkatu 5, 26100 Rauma ramona@radioramona.fi
studio: 02 8228 933

Lähetä viesti studioon!

Ramonan aamu klo 7-11, iltapäivälähetys 14-18.
Studiossa vuorottelevat Anna Riutta-Salo, Ari Anteroinen ja Risto Leino.

Tänään on Lauantai 21. lokakuuta, 2017. Viikko 42.

Yhteystiedot

RADIO RAMONA
Itäkatu 5, 26100 RAUMA
ramona@radioramona.fi
studio: 02 8228 933


TOIMITUS

Anna Riutta-Salo
ohjelmapäällikkö
050 504 3297
anna.riutta-salo@radioramona.fi

Ari Anteroinen
040 966 4212
avustaja, juontaja
ari.anteroinen@radioramona.fi

Ida-Maria Näslund-Similä
avustaja, juontaja
ida-maria.naslund@radioramona.fi

Marjaana Savila
avustaja
 

MEDIAMYYNTI

Risto Leino
myyntipäällikkö, jääkiekkoselostaja
044 533 0059
risto.leino@radioramona.fi

Mika Heino
myyntineuvottelija
044 988 4305
mika.heino@radioramona.fi

Jari Naarmala
toimitusjohtaja
0400 723 467
jari.naarmala@radioramona.fi

 

Aineiston toimitusosoite:
trafiikki@radioramona.fi


TEKNIIKKA JA MUSIIKKI

Erkki Koistinen
0400 591 817
erkki.koistinen@radioramona.fi