93,3 MHz ja 97,3 MHz
Itäkatu 5, 26100 Rauma ramona@radioramona.fi
studio: 02 8228 933

Lähetä viesti studioon!

Ramonan aamuissa vuorottelevat Raisa Aho ja Ida-Maria Näslund-Similä. Iltapäivissä seuraa pitää Anna Riutta-Salo.

 

Tänään on Perjantai 24. maaliskuuta, 2017. Viikko 12.

Yhteystiedot

RADIO RAMONA
Itäkatu 5, 26100 RAUMA
ramona@radioramona.fi
studio: 02 8228 933
fax: 02 8227 933


TOIMITUS

Anna Riutta-Salo
ohjelmapäällikkö
050 504 3297
anna.riutta-salo@radioramona.fi

Raisa Aho
avustaja, aamujuontaja
raisa.aho@radioramona.fi

Ida-Maria Näslund-Similä
avustaja, aamujuontaja
ida-maria.naslund@radioramona.fi

Max Koistinen
avustaja

Marjaana Savila
avustaja
 

MEDIAMYYNTI

Risto Leino
myyntipäällikkö, jääkiekkoselostaja
044 533 0059
risto.leino@radioramona.fi

Joel Tervonen
myyntineuvottelija
0503262683
joel.tervonen@radioramona.fi

Jari Naarmala
toimitusjohtaja
0400 723 467
jari.naarmala@radioramona.fi

Aineiston toimitusosoite:
trafiikki@radioramona.fi


TEKNIIKKA JA MUSIIKKI

Erkki Koistinen
0400 591 817
erkki.koistinen@radioramona.fi